Aleksandra Bebenek lat 18 urodzona w USA lubi pozować jako modelka oraz pasjonuje się robieniem zdjęć.

 

Joanna Gajdur lat 24 urodzona w Krakowie, studiuje w Harper College, ma doświadczenie w modelingu. W przyszłości chciałaby podróżować.

 

Karolina Jakielek lat 20 urodzona w Oświęcimiu, obecnie studiuje farmacje, lubi sport oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

 

Hanna Maciagiewicz lat 17, urodzona w Polsce, studiuje w College kierunek biochemię w przyszłości planuje zostać dermatologiem.

 

Sylwia Kmiec lat 23 urodzona w Polsce , uwielbia ćwiczyć, pomagać ludziom. Prowadzi zdrowy styl życia, jej hobby to podróże, Studiuje obecnie w Oakton Community College a w przyszłości zamierza studiować w UIC lub Loyola.

 

Maya Konieczna lat 17 urodzona w USA, uwielbia gotować oraz pomagać ludziom.

 

Patrycja Kozina lat 23 urodzona w USA, uwiebia podróżować, kocha ludzi, oraz lubi otaczać się szczęśliwymi ludźmi, hobby jej to jazda na rowerze narciarstwo oraz narty wodne. Pasjonuje się modelingiem.

 

Anna Kunka lat 17 urodzona w USA , planuje studiować biznes oraz wiąże z tym kierunkiem plany na przyszłość.

 

Nicole Palarz lat 18 urodzona w USA uwielbia sport, w przyszłości zamierza zostać policjantką.

 

Patrycja Wojdyla lat 20 urodzona w USA , obecnie jest studentką Depaul University, jej pasją są podróże jazda na rowerze,gimnastyka oraz yoga.

 

Julia Wrobel lat 18 urodzona w USA w przyszłości zamierza studiować medycynę, jej pasja jest anatomia oraz biologia, należy do drużyny Cross Country, uwielbia Yogę. Jest wolontariuszem w szpitalu.

 

Laura Szafranska lat 25, urodzona w Polsce, uwielbia muzykę , ukończyła Uniwersytet muzyczny.

 

Bernadetta Swislocka lat 19 urodzona w Białymstoku studentka College-u. Lubi angażować sie w różne imprezy jako wolontariusz.